Köşe Takımları | Koltuk Takımları | Mobilya Dekorasyon ve Fiyatları-Konseptal Online Dekorasyon Sitesi

Köşe Takımları

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Köşe Takımları

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

YENİ

Köşe & L Koltuk Takımları

Yaşam alanlarınıza ışıltı ve içtenlik katan en özel araçlar hiç şüphesiz eşyalarınızdır. Özel ve içinde aile olduğunu hissettiren bu parçalardan en önemlileri ise köşe koltuk takımları olacaktır. Konuklarınıza sunumunuzdaki incelikler köşe takımlarının üzerinde yaşanacak, davetlilerinize sunacağınız ikramlıklar köşe koltuk takımlarınızdaki rahatlık ve gösterişle kalite oluşturacaktır. Portfolyomuzda sizlere rahatlık, konfor, özel bir sunum ve iddia katacak olan köşe takımı modellerini sunmaktayız. Her biri birbirinden kullanışlı ve gösterişli olan köşe takımlarını platformumuz üzerinden zevkinize özel olacak şekilde seçebilirsiniz.

Köşe Takımları Kullanılan Salonlardaki Zarafet

Köşe takımı kullanımı hem sadelik hem de nature oluşturur. Bir salona konsept edilmiş köşe takımı, salona giren kişinin yüzüne gülecek, hoş bir naiflik katacak ve rahat bir ortam havası estirecektir. Köşe takımlarının huzurlu bir duruşu vardır ve bu huzuru hem ev halkına hem de konuklara hissettirici bir nüansa sahiptir. Farklı renk ve temalarla tasarlanan köşe takımlarında diğer oturma gruplarına nazaran ayrı bir elitlik hakimdir.

Bu elitliği ise köşe takımlarının;

Portföyümüzde en gösterişli, en klasik ve en sade köşe takımlarını sunmakta ve tüm özelliklerini ayrıntılı olarak yayınlamaktayız.

Köşe Takımlarının Bir Diğer Adıyla L Koltuk Takımlarının Rahat Olma Özellikleri

Salon dekorasyonunda güzel ve gösterişli bir ahenk yaratmak adına çoğu zaman rahatlık ikinci plana atılır. Ancak köşe koltuk takımları kullanımında rahatlığı ikinci plana atmak için bir gerekçe yoktur. Köşe L koltuk takımları kullanan kişiler hem görsel tema ve albeniyi sağlarken, hem de rahatlık ve konforu da yakalayabileceklerdir. Bu anlamda en kaliteli tasarıma sahip olan köşe takımları platformumuzda sunulmuştur. Sevdiğiniz renk, desen, motif, tema ve modelde tüm köşe takımı skalası platformumuzda sunulmuştur. Beğeni, zevk ve kriterlerinize özel köşe takımlarını panelimizden seçerek satın alabilirsiniz.

Oturma Odalarınızda Köşe Koltuk Takımı Modernliği

Oturma odaları aileleri birbirlerine yaklaştıran, iç içe olmalarını sağlayan ve birbirleriyle sıcak ilişki kurmalarını sağlayan yaşam alanlarıdır. Bu durum oturma odalarında da köşe koltuk takımını kullanılabilir hale getirir. En rahat köşe takımları üzerinde tv izleme keyfi yaşamak, sıcacık akşam çaylarını yudumlamak ve çocuklarıyla ilgilenmek her ailenin isteğini oluşturur. Mutlu ve kaliteli zamanları en konforlu şekilde geçirmek isteyenler oturma odalarının boyutlarına uygun bir köşe takımı modeli seçebilecektir. Panelimizde en kaliteli ve konfor sağlayan gösterişli ve kullanışlı köşe takımı modellerini bulabilir, beğenmeniz durumunda sipariş vererek hemen satın alabilirsiniz.

Mutfaklarınıza Özel Köşe Takımları

Evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz alanınız mutfağınız olabilir. Bu alanlarınızda saf ve duru bir güzellik sağlamak için mutfaklarınıza özel köşe takımları tercih edebilirsiniz. Her biri birbirinden özel ve kreatif olan köşe takımlarıyla mutfağınızda çok şık alanlar oluşturabilirsiniz. Mutfakta geçirdiğiniz zamanları zevk ve daha büyük bir isteğe dönüştürmek için tasarımınızda şıklık sağlayabilirsiniz. Farklı renk ve detaylara sahip olan köşe takımlarını platformumuzda inceleyebilir, size özel olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Mutfaklarınızı harika bir yaşam alanına dönüştürmek için köşe takımı stilinden yararlanabilirsiniz.

Balkonlarınıza Özel Köşe Takımları

Balkon keyfi sizlere mutluluğu ve rahatlığı anımsatıyorsa balkonunuza hoş bir köşe takımı dizayn edebilirsiniz. Birbirinden rahat ve konforlu köşe takımları ile balkonlarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilir, balkon keyfinize keyif katabilirsiniz. Birbirinden modern ve gösterişli köşe takımlarını balkonunuzda da çok rahat bir şekilde kullanabilir, balkonunuza ayrıcalıklı bir görsel ekleyebilirsiniz. Köşe takımlarının zarif ve estetik duruşundan salon, oturma odası, balkon ve mutfaklarınızda yararlanabilir, çok tarz ve gösterişli bir ambiyans sağlayabilirsiniz.