Mobilya Dekorasyon ve Fiyatları-Konseptal Online Dekorasyon Sitesi

1.11.2020

Yatak Odası Dekorasyon FikirleriYatak odası, günün tüm yorgunluğunu ardımızda bırakmak ve huzur bulup kafa dinlemek istediğimiz en önemli yerdir. En tatlı uykuların sahibi yatak odasıdır. Güne daha zinde, enerjik, canlı bir biçimde başlamak istiyorsanız buraya devreye dekorasyon fikirleri girmektedir. Hem şık, hem rahat, hem de kullanışlı bir alan yaratmak için akıllı düşünüp hareket etmek gerekir. Her bir yatak odası farklı farklı büyüklüktedir. Bu yüzden her yatak odası farklı düzenlere, dekorasyonlara sahip oluyor.

İşe Duvarlardan Başlayın
Evin diğer odalarında kullanılmayan renklerim yatak odasında kullanılması, sizi daha özel hissettirecektir.
Bunun yanında;
 
Şık Bir Avize
Toplumumuzda avizeye çokta önem verilememekte, çoğu zaman unutulan öğelerden biri olmaktadır. Fakat özenle seçilen bir avize ile yatak odası tüm sıradanlarını gitirip, modern bir görüntüye kavuşabilir. Avizeler ile birlikte yatak başlıklarının kenarına şık birer abajur ya da aplikler de kullanılabilir.

Geometrik Desenler
Son zamanlarda geometrik desenlere olan ilgi giderek artmaktadır. Daha çok öcal ve üçgen desenlerin ağırlık verildiği aksesuarlar yatak odalarında kullanılarak sıradanlıktan kurtulmuş olur. Ortam daha ferah ve modern bir görünüme kavuşabilir. Küçük alana sahip yatak odalarında geometrik desenli aynalar odayı daha geniş gösterecektir.

Halı Değil Peluş
Günümüzde yeni moda olan trendlerden biri de peluş halı kullanmak. Demode görüntüden uzaklaşmanın en güzel yollarından biri de post şeklinde peluş halılar ya da yokluklar kullanmak. Alışılmışın dışında, daha şık ve modern bir hava yakalamak istiyorsanız bu detaylara odaklanmakta fayda var.

Puf Ya da Berjer
Yatak odanızda sıradanlıktan uzaklaşmak istiyorsanız, alışık olmadık eşyalara ya da detaylara yer vermelisiniz. Yatak odanız da fazla fazla yer varsa, iki berjer ve arasına bir sehpa konumlandırarak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.